МК

Се продава стан од 76 м2 позади Католичка црква во Скопје

1400€
1400€
/m 2

Опис

Се продава стан од 76 м2 во Скопје, КО Центар 1

 

 

Станот се наоѓа позади Католичка црква, веднаш до Црногорската амбасада.

Недвижноста вкупно вклучува стан од 76 м2 и подрум од 15 м2. Станот се состои од дневна соба, две спални соби, бања и балкон.

Се наоѓа на Кат 2 во зграда која нема лифт и има вкупно 4 ката. Истиот потребно е целосно да се реновира

 

Цена : 1400 евра/м2

 

Контакт телефон : 078/377-777 ; 071/339-504

Код: А24249
Тип на оглас: Се Продава
Цена по квадрат: 1400 €
Град: Скопје
Површина: 76m2
Населено Место: Центар
Фаза: Изграден
Број на соби: 3
Кат/Број на стан: 2

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент