МК

Се продава одличен стан во Ново Лисиче *3 спални соби*

123 000€
123 000€

Опис

Се продава одлично опремен и целосно реновиран стан на Бул „АСНОМ“ во Ново Лисиче.

 

Станот има вкупна внатрешна површина од 81 м2, од кои 68 м2 станбен простор, 13 м2 помошну простории (тераси). Исто така поседува и подрум од 4м2.

 

Станот се наоѓа на Кат 7 од вкупно 9 ката и поседува 2 лифта.

 

Станот има практичен распоред, југозападна ориентација и е составен од : Голема дневна соба со трпезарија, кујна, 3 спални соби, бања, остава и тераса.

Одлично е опремен и се продава целосно наместен како што е на сликите.

 

Повеќе детали :

  • Под : паркет и плочки
  • Греење : централно
  • Паркинг : надворешни слободни паркинг места

 

За повеќе информации и закажување на посета на станот контакт телефон : 078/377-777 ; 071/339-504

Код: A22362
Тип на оглас: Се Продава
Нова цена: 123 000 €
Град: Скопје
Површина: 81m2
Населено Место: Ново Лисиче
Фаза: Изграден
Број на соби: 4
Кат/Број на стан: Кат 7
Ориентација: Југозапад

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент