МК

Апартман во Переа (Солун), Грција

75000€
75000€

Опис

Се продава апартман во Переа, Грција

 

Апартманот е со вкупна површина од 53 м2 и 20 м2 тераса (двор).

 

Се наоѓа на приземје и е составен од : дневна соба со кујна, трпезарија, спална соба, бања и голема тераса.

 

Истиот се наоѓа во непосредна близина на морето.

 

Пред 5 години е целосно реновиран.

 

За повеќе детали и закажување на посета можете да не контактирате на : 078/377-777 ; 078/222-666; 071/339-504

или да испратите е-маил на nedviznosti@katstar.mk

 

Код: 2002
Тип на оглас: Се Продава
Нова цена: 75000 €
Површина: 53m2
Фаза: Изграден
Број на соби: 2
Кат/Број на стан: Приземје

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент