МК

Се изнајмува стан со површина од 120 м2 на ул„Рузвелтова“ *3 спални*

Опис

Се изнајмува стан на ул „Рузвелтова“. Се наоѓа во близина на Зоолошката градина и Gallery cafe.

 

Вкупната површина на станот изнесува  120 м2 од кои 101 м2 станбен простор и 19 м2 тераси.

 

Станот има практичен распоред и се состои од големна дневна соба, кујна и трпезарија, 3 спални соби, 2 бањи и 2 тераси.

 

Станот се наоѓа на Кат 1 во зграда која поседува лифт. Ориентација : југоисток

 

Поседува и едно паркинг место.

 

Цена : По договор

Код: A22360
Тип на оглас: Се изнајмува
Град: Скопје
Површина: 120m2
Фаза: Изграден
Број на соби: 4
Кат/Број на стан: Кат 1
Ориентација: Исток

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент