МК

Стан од 80 м2 во населба Малеарди, Гостивар

37000€
37000€

Опис

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар.

Карактеристики :

– Станот се наоѓа на поткровје

– Ориентација Југо-запад

– Поседува голема дневна со кујна, две спални соби, бања, остава и два балкони

– Поседува уредна документација (имотен лист)

 

Код: 70059
Тип на оглас: Се Продава
Нова цена: 37000 €
Град: Гостивар
Површина: 80m2
Населено Место: Малеарди
Фаза: Изграден
Број на соби: 4
Кат/Број на стан: Поткровје

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент

Во денешни услови на КОВИД-19 пандемијата убаво е да се има место каде што ќе може да се погледнат вакви недвижности без било каква изложеност на ризик.