МК

Апартмани во Маврово

1200€
1200€
/m 2

Опис

Се продаваат апартмани и студија во Маврово на одлична локација.

Комплекс кој ќе нуди одлично прибежиште од секојдневните обврски.

Составен е од апартмани (тип А) и студија (тип D)

  • Тип А : со површина од 42 м2
  • Тип D : со површина од 20 м2

Во рамките на комплексот станарите ќе имаат паркинг простор како и спа центар.

Цени:

  • Апартман или студио со поглед на езеро : 1200 еур/м2
  • Апартман или студио со поглед кон планина : 1100 еур/м2

Видео од недвижноста можете да погледнете тука!

Код: 70034
Тип на оглас: Се Продава
Цена по квадрат: 1200 €
Град: Маврово
Површина: 42m2
Населено Место: Маврово
Фаза: Во градба

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент

Во денешни услови на КОВИД-19 пандемијата убаво е да се има место каде што ќе може да се погледнат вакви недвижности без било каква изложеност на ризик.