МК

Апартмани и мезонети во Полихроно (нова градба, 50м од море)

Опис

Се продаваат апартмани и мезонети во Полихроно, Касандра (прв крак), Грција.

 

Апартманите се со површина од 55м2 до 105 м2 и се наоѓаат на само 50 метри оддалеченост од море.

Градбата е предвидена да биде готова и вселлива до Јуни 2022 год.

 

За подетални информации можете да не контактирате на : 078/377-777 ; 078/222-666 ; 071/339-504

или да испратите маил на nedviznosti@katstar.mk

Код: 2001
Тип на оглас: Се Продава
Површина: 55m2
Фаза: Во градба
Број на соби: 2
Година на градба: 2022

Контактирајте не

Slobodan Jovanoski
Агент